Derma Life Franchising

15 Yıllık tecrübe ve deneyimleriyle sektörün iyi hizmet ve kalitesini sunmakta olan DERMA LIFE  üzerindeki müşteri portföyüyle her geçen gün marka bilinirliğini arttırmakta, kendini ve hizmet kalitesini yenilemektedir.

Franchise sistemimizle sizde sektöre DERMA LIFE markası ile giriş yapmanın avantajlarını yaşayıp profesyonel bir ekip içerisinde beklentilerinize çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Sektörde başarılı olmanın önemli ayrıntılarından birisi de sektöre giriş yapmadan önce gerekli araştırmaların yapılması, finansal fizibilitelerin hazırlanması, hangi alanda hizmet verileceğinin seçimlerinin yapılması, sektördeki firmaların tanınması, ürün-cihaz seçimlerinin yapılması gibi maddelerden geçmektedir.

DERMA LIFE bu doğrultuda size sektöre adım atma aşamasında 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile rehberiniz olarak size doğru yönlendirmeleri yapacaktır.

DERMA LIFE Franchise verdiği her yeni partnerine makina-ürün ve hizmet alanlarında her türlü bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya hazırdır.

İzmirdeki ilk kurulan genel merkezimizde her iki tarafında mutabakatı alınmak ve eğitim günleri ayarlanmak koşulu ile ürün-makina ve sözleşmede yazar uygulamalar ile ilgili olarak uzmanlık dahilimizdeki bilgiyi her platformda vermeye hazırdır.

1. Tanışma ve Franchise Uygunluk Görüşmesi

Tarafların tanıştığı ve franchise için uygunluk görüşmesi yapıldığı aşamadır. Franchise için öncelikle ön başvuru formu doldurulur, birlikte kazanma prensibi ile tarafların hedef, kazanç ve sektörel gelecek planları incelenir. Franchise çalışmasının yapılıp yapılamayacağı “Tanışma ve Franchise Uygunluk Görüşmesi”nde belirlenir.

2. Franchise Başvuru Formu doldurulur.

DERMA LIFE Franchise kabulünüzün gerçekleşmesinden sonra; lokasyon seçimi, kurallara uygun işyerinizi bulma konusunda danışmanlık süreci ile birlikte, kurallara uygun dekorasyon, ürün yerleştirme, cihaz kurulumu vb. aşamalarda DERMA LIFE destek olur.

3. Yönetim kadrosu dahil tüm personel DERMA LIFE ekibi tarafından eğitilir.

Eğitimler, açılış organizasyonu, reklam ve tanıtımlar yapılır.